مشاوره رایگان : 09190809755

انواع بالابر صنعتی ، فروشگاهی ، مسجدی (مساجد) ، مغازه ای ، گلخانه ای ، باری ، نفربر (نفری) ، متحرک یا سیار ، آکاردئونی و سفارشی توسط شرکت ژیار صنعت ماهور طراحی و ساخته می شود. در ادامه به معرفی دسته های بالابر که توسط این شرکت طی ده ها سال تجربه جمع‌آوری شده است ، می پردازیم. جهت خرید و استعلام قیمت بالابر ، ابتدا نوع سیستم موجود در دسته ها را مشخص نمایید، سپس وارد صفحه محصول شوید تا جزئیات بیشتری کسب کنید.

بالابر

انواع بالابر صنعتی ، فروشگاهی ، باری ، نفربر ، ثابت و متحرک

بالابر مسجدی

بالابر مسجد

بالابر مسجد بالابر مسجد بییشتر از نوع ستونی و آکاردئونی هستند. ارتفاع بالابر مساجد معمولا از 4 متر تا 16 متر کاربردی است. از بالابر

جزییات بیشتر
تعمیر بالابر

تعمیرات بالابر

تعمیر بالابر ساختمانی تعمیرات بالابر به دو دسته تقسیم می‌شوند.  نوع اول متحرک نوع دوم ثابت هستند. تعمیرات بالابر ثابت که معمولا ساختمانی و فروشگاهی

جزییات بیشتر
تماس برای مشاوره قبل خرید

انواع بالابرهای موجود در ایران کدام هستند؟

دسته بندی و انواع بالابر می توان به روش های مختلفی انجام شود. اما در اینجا یکی از بهترین دسته بندی های این دستگاه توضیح می دهیم.

به طور کلی بالابر به چهار دسته زیر تقسیم می شود.

  • بالابر ثابت
  •  بالابر متحرک
  • بالابر باری
  •  بالابر نفربر

حال هر یکی از این چهار بالابر به شکل های مختلفی می توانند طراحی و تولید شوند. مثلا در ارتفاع مختلف ، ظرفیت های مختلف  و ابعاد گوناگون تولید شوند. و گاهی یک بالابر می تواند ظاهری یکسان برای کاربری های بالا داشته باشد اما مکانیزم حرکت آن می تواند متفاوت باشد. در ادامه به معرفی هر یک از این سیستم ها می پردازیم.

 ثابت

بالابر آکاردئونی ثابت باری 10 تن آبی رنگ

این نوع دستگاه در جای خود فیکس یا ثابت است و فقط در جهت عمودی می تواند حرکت کند. البته در جهت افقی با استفاده از مکانیزم تلسکوپی می توان تا چند متر به صورت افقی جابجا کرد. این دستگاه در ظرفیت های مختلف ، ابعاد و ارتفاع گوناگون ساخته می شود.

 متحرک

بالابر متحرک لیفتراکی یا استارکر مشکی رنگ

این سیستم علاوه بر حرکت عمودی حرکت افقی نیز دارد. از آنجایی که حرکت افقی هم دارد هزینه تمام شده آن گران‌تر از قبلی است. حرکت افقی می توان خود کششی باشد یا توسط یه محرک انجام شود. باز قیمت بالابر خود کششی ارزان‌تر است. این بالابر به شکل ها و تناژهای مختلف طراحی و تولید می شود.

 باری

بالابر متحرک عمودی و افقی قرمز

این دستگاه بالابر فقط جهت حمل بار است و نباید برای جابجایی انسان از آن استفاده نمود. دلیل استفاده نکردن به خاطر ایمنی آن است. حال این مدل هم میتواند ثابت و هم متحرک باشد. انتخاب این مدل با توجه به نیاز کارفرما انجام می شود.

 نفربر

 

این مدل از انجایی که برای جابجایی انسان به کار می رود باید در سطح ایمنی خیلی بالایی باشد. این سیستم که معمولا به صورت متحرک یا سیار ساخته می شوند. و در جاهای زیادی کاربرد دارند.

مصطفی طهماسبی هستم

مصطفی طهماسبی هستم

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک با 10 سال سابقه کار در حوضه طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی تجهیزات تخلیه و بارگیری لجستیک

No Thoughts on انواع بالابر

نظر خود را برای ما بنویس 🌷🌹

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد