مشاوره رایگان : 09190809755 و 02191097275

خرید و سفارش بالابر

انواع بالابر صنعتی ، بالابر فروشگاهی ، مسجدی (مساجد) ، مغازه ای ، گلخانه ای ، باری ، نفربر (نفری) ، متحرک یا سیار ، آکاردئونی و سفارشی توسط شرکت ژیار صنعت ماهور طراحی و ساخته می شود. در ادامه به معرفی دسته های بالابر که توسط این شرکت طی ده ها سال تجربه جمع‌آوری شده است ، می پردازیم. جهت خرید و استعلام قیمت بالابر ، ابتدا نوع سیستم موجود در دسته ها را مشخص نمایید، سپس وارد صفحه محصول شوید تا جزئیات بیشتری کسب کنید.تجهیزات اصلی تخلیه و بارگیری لجستیک ژیار صنعت  شامل رمپ بارگیری متحرک ، داک لولر و داک شلتر است.

به منظور انجام و پیشبرد پروژه، ابزار و تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین تجهیزات مورد نیاز، بالابر و انواع آن می‌باشد که سبب تسهیل و تسریع فرآیند انجام کار می‌گردد. هر یک از بالابرها در اموری همچون ساختمان سازی، صنعت و… کاربردهای فراوانی دارند که با توجه به نوع کار و پروژه متفاوت است. نحوه طراحی بالابرها با توجه به نوع کاری که قرار است انجام شود، محل قرارگیری آن و… تعیین می‌گردد. سبک طراحی انواع بالابر در نوع کار و فعالیت مدنظر تاثیر دارد.

در ادامه این مطلب از وب سایت شرکت ژیار صنعت ماهور به معرفی دسته های بالابر که توسط این شرکت طی ده ها سال تجربه جمع‌آوری شده است، نحوه سفارش بالابر، قیمت و خرید بالابر می پردازیم. جهت خرید و استعلام قیمت بالابر، ابتدا نوع سیستم موجود در دسته ها را مشخص نمایید، سپس وارد صفحه محصول شوید تا جزئیات بیشتری کسب کنید. تجهیزات اصلی تخلیه و بارگیری لجستیک مجموعه  شامل رمپ بارگیری متحرک ، داک لولر و داک شلتر است.

بالابر چیست
بالابرهای ژیار صنعت

؟

 

برای جواب به سؤال بالابر چیست باید بگوییم که بالابر یکی از محصولات و تجهیزات مهم و کاربردی در زندگی امروزه به شمار می‌آید که در انواع زمینه‌ها و حوزه‌ها کاربرد دارد. مزایایی همچون کاهش هزینه ساخت و ساز، سرعت انجام کار، سهولت عمل و … را می‌توان نام برد.

نکته مهم و اساسی در زمینه بالابر این است که باید از شرکت معتبر که دارای تخصص کافی و لازم باشد تهیه شود چرا که این شرکت‌ها برای طراحی و ساخت بالابر از متخصصین دارای تجربه استفاده می‌نمایند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان شرکت ژیار صنعت بهره‌مند شوید.

انواع بالابر

انواع بالابر
بالابرهای ژیار صنعت

هر یک از بالابرها به لحاظ طراحی و ساختار بسیار متفاوت می‌باشند. هم‌چنین نوع مکانیزم بالابر نیز بر روی نحوه کار آن تاثیرگذار است. در واقع انواع بالابر بر اساس نحوه طراحی و نوع تجهیزات مورد استفاده هنگام ساخت آن‌ها نام گذاری می‌شود.

انواع بالابر اعم از صنعتی، فروشگاهی، مسجدی (مساجد)، مغازه ای، گلخانه ای، باری، نفربر (نفری)، متحرک یا سیار، آکاردئونی، سفارشی و …  توسط شرکت ژیار صنعت ماهور طراحی و ساخته می شود.

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی
بالابرهای ژیار صنعت

یکی از انواع بالابرها، بالابر هیدرولیکی است که این نوع از بالابر برای حرکت از جک‌های هیدرولیکی استفاده می‌کند. این نوع از بالابر انواع مختلفی دارد که در مکان‌های مختلف دارای کاربردهای متفاوتی می‌باشد. بالابر هیدرولیکی در فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، مراکز صنعتی و… مورد استفاده بسیاری قرار می‌گیرد.

این نوع از بالابر یکی از انواع پراستفاده بالابرها می‌باشد که در فضاهای بسته نیز کاربرد دارد. شایان ذکر است که در این نوع بالابر تولیدی شرکت ژیار صنعت، جک‌های هیدرولیکی متفاوتی وجود دارد که برای بالابردن اجسام با وزن‌های مختلف کاربرد دارد.

بالابر ستونی

بالابر ستونی
بالابرهای ژیار صنعت

بالابر ستونی تولیدی در شرکت ژیار صنعت ماهور به دو گروه بالابر ریلی و بالابر عمودبر تقسیم می‌شوند که با توجه به اینکه از جنس آلومینیوم ساخته شده است، سبک‌تر بوده و به نسبت دیگر بالابرها از امکان جابجایی آسان‌تری برخوردار است. این نوع از بالابرها برقی هستند که از جک هیدرولیک و زنجیر در طراحی و ساخت آن استفاده می‌شود.

بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی
بالابرهای ژیار صنعت

بالابر آکاردئونی برای کار در ارتفاعات مختلف طراحی و ساخته می‌شود. این نوع بالابر برای استفاده در فضاهای باریک بسیار مناسب است و در انواع زمینه‌های تعمیرات، رنگ آمیزی، ساخت و ساز، شست و شو و… کاربرد بسیاری دارد.

خصوصیاتی همچون ظرفیت بالای انجام کار، امکان انجام کار چند نفر در کنار هم، سطح به نسبت وسیع سکو، ارتفاع بسته شده کوتاه و در نتیجه تکان‌های اندک در ارتفاع و… این نوع بالابر را از دیگر بالابرها متمایز نموده است.

بالابر ثابت

بالابر آکاردئونی ثابت باری 10 تن آبی رنگ

بالابر ثابت در جای خود فیکس و ثابت است و فقط در جهت عمودی حرکت می‌کند. این دستگاه در ظرفیت های مختلف، ابعاد و ارتفاع گوناگون ساخته می شود. در صورت نیاز به حرکت بالابر در جهت افقی، اجسام را تا چند متر را از طریق مکانیزم بالابر تلسکوپی جابجا می‌نماید.

این نوع از بالابر که برای دسترسی افراد به ارتفاع‌های مختلف کاربرد دارد از نوع مکانیزم‌های متفاوتی برای بالا رفتن استفاده می‌نماید. بالابر ثابت تولیدی شرکت ژیار صنعت دارای انواع مختلفی است که شامل بالابر ثابت صنعتی، بالابر ثابت هیدرولیکی، بالابر ثابت، بالابر ثابت خانگی، بالابر ثابت فروشگاهی و… می‌باشد.

بالابر متحرک

بالابر متحرک
بالابرهای ژیار صنعت

بالابر متحرک نوعی از بالابر است که به منظور حمل فرد یا خودرو کاربرد دارد. انواع بالابر متحرک قابل نصب بر روی نیسان یا کامیون برای ارائه خدماتی همچون جابجایی بار، تعمیرات، نگهداری و سرویس چراغ برق و… پرکاربرد است.

بالابر باری

بالابر متحرک عمودی و افقی قرمز

این نوع از بالابر مخصوص حمل و جابجایی بار است و نباید برای جابجایی انسان از آن استفاده نمود. دلیل ایمن امر به خاطر ایمنی آن است. بالابر باری به دو صورت ثابت و متحرک است که بر اساس نیاز کارفرما طراحی و ساخته می‌شود. این دستگاه از طریق انواع سیستم‌های هیدرولیکی، تعادلی و… طراحی و ساخته می‌شود و در فروشگاه‌ها، انبارها، کارگاه‌ها، سالن‌های صنعتی و… کاربرد دارد. بالابر باری دارای ظرفیت محدودی برای جابجایی و حمل بار می‌باشد.

بالابر نفربر

بالابر نفربر
بالابرهای ژیار صنعت

از بالابر نفربر به منظور حمل افراد یا بار استفاده می‌شود. این نوع بالابر امکان جابجایی در طبقات مختلف را دارد از این رو از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این سبک از بالابر تولیدی شرکت ژیار صنعت به صورت هیدرولیکی کار می‌کند و شامل انواع بالابر نفربر آپارتمانی، بالابر نفربر برقی، بالابر ساختمانی نفربر، بالابر نفربر خانگی و… می‌باشد.

بالابر خانگی

بالابر خانگی
بالابرهای ژیار صنعت

بالابر خانگی از انواع بالابرهای هیدرولیکی است که در مراکز مسکونی کاربرد دارد. این نوع از بالابرها به دلیل اینکه دارای صدای کم و امنیت بالایی هستند، از کاربرد فراوانی برای استفاده افراد به ویژه سالمندان برخوردار است. از بالابرهای خانگی برای جابجایی افراد علاوه بر منازل، در رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و… نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی
بالابرهای ژیار صنعت

به طور کلی از بالابر برای حمل و جابجایی بار و وسایل در طبقات مختلف و در ارتفاعات متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از انواع بالابرهای شرکت ژیار صنعت، بالابر صنعتی است که برای محیط‌های صنعتی و کارگاهی مناسب می‌باشد. این نوع از بالابرها دسترسی به مناطقی که در ارتفاعات بالا در محیط‌های صنعتی قرار گرفته است را آسان‌تر می‌نماید. بالابر صنعتی از دو نوع ثابت و متحرک تشکیل می‌شود.

جک قیچی

جک قیچی
بالابرهای ژیار صنعت

از جمله بالابرهای پرکاربرد و ایمنی که در تعمیرگاه‌ها بسیار پرکاربرد است، جک قیچی است که شامل دو نوع چک قیچی روکار و چک قیچی توکار می‌باشد.

جک قیچی از دو صفحه تشکیل شده است که هنگامی که صفحه‌ها روی زمین باشند، خودرو روی آن قرار می‌گیرد و در ادامه خودرو توسط تعمیرکار در ارتفاع مد نظر تنظیم می‌گردد.

مکانیزم بالابردن خودرو از طریق پمپ‌های هیدرولیک فشار قوی که در قسمت زیرین هر یک از صفحه‌ها واقع شده، انجام می‌گیرد. در ادامه توسط رابط صفحات، عملیات بالا بردن خودرو از طریق جک قیچی به شکل دقیق بین صفحات انجام می‌گیرد.

چرا باید خرید بالابر را از شرکت ژیار صنعت انجام دهیم؟

چرا باید خرید بالابر را از شرکت ژیار صنعت انجام دهیم؟
بالابرهای ژیار صنعت

شرکت‌های بسیاری مشغول به فروش بالابر می‌باشند که غالبا محصولات وارداتی را به فروش می‌رسانند اما در این میان تولید کننده‌های بالابر بسیار انگشت شمار هستند و از بین آن‌ها شرکتی که محصولات را باکیفیت بالا و بی‌نظیر ارائه نماید، از لحاظ قیمت مقرون به صرفه باشد و به لحاظ خدمات پس از فروش نیز دارای سابقه خوبی باشد بسیار کمتر می‌باشد.

شرکت ژیار صنعت ماهور، از شرکت‌های معتبر و صاحب نام تولید کننده انواع بالابرها می‌باشد که محصولات را با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان عرضه می‌دارد. لازم به ذکر است هنگام خرید بالابر به محل نصب، نوع کاربری، میزان بودجه، نوع نیاز و… توجه ویژه‌ای داشته باشید.

نحوه محاسبه قیمت بالابر در شرکت ژیار صنعت

نحوه محاسبه قیمت بالابر در شرکت ژیار صنعت
بالابرهای ژیار صنعت

عوامل و پارامترهای بسیاری در تعیین قیمت بالابر تاثیرگذار است همچون:

  • تجهیزات به کار رفته در زمان ساخت بالابر
  • نوع تجهیزات مورد استفاده در بالابر
  • نوع بالابر
  • میزان کیفیت بالابر
  • قدرت بالابر
  • میزان وزن باری که باید جابجا شود
  • و…

شرکت ژیار صنعت دارای سالها تجربه در حوزه طراحی و ساخت انواع بالابرها با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب فعالیت می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قیمت انواع بالابرها با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و مشاوره دریافت نمایید.

سفارش بالابر از شرکت ژیار صنعت و مزایای آن

سفارش بالابر از شرکت ژیار صنعت و مزایای آن
بالابرهای ژیار صنعت

شرکت ژیار صنعت ماهور انواع سفارشات مراکز صنعتی، کارخانجات و افرادی که تمایل به سفارش بالابر با قیمت مناسب و کیفیت ایده‌آل دارند را می‌پذیرد. این شرکت پروژه‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف انجام داده است.

هنگام انجام سفارش به مواردی همانند ظرفیت مورد نیاز، نوع مکانیزم بالابر، میزان ارتفاع، توقف‌ها، نوع سیستم‌های محافظتی و…باید توجه داشته باشید چرا که در قیمت نهایی بالابر بسیار تاثیرگذار می‌باشند.

سئوالات متداول

بیشترین سئوالات و پاسخ ها آن

بالابر دستگاهی است که برای حمل و جابجایی اجسام و افراد در ارتفاع‌های مختلف کاربرد دارد که هر یک از انواع بالابر دارای سازوکار متفاوتی می‌باشند.

یکی از برترین و حرفه‌ای ترین شرکت‌های تولید کننده انواع بالابر در تهران، شرکت ژیار صنعت ماهور می‌باشد.

بالابرها با توجه به نوع کاربرد و نیاز به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که شامل بالابر خانگی، ثابت، متحرک، صنعتی، هیدرولیکی، آکاردئونی و… می‌باشد.

Picture of ژیار صنعت

ژیار صنعت

شرکت ژیار صنعت به صورت تحصصی در زمینه تجهیزات و دستگاه‌های لجستیکی ، بالابری و درب‌های اتوماتیک و هوشمند خدمات و محصول در سرتاسر کشور ارائه می‌دهد

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها