مشاوره رایگان : 09190809755 و 02191097275

خدمات ژیار صنعت به چهار بخش کلی تقسیم می‌شوند:

در ادامه بخش‌ها و زیر مجموعه هر یک از این خدمات ژیار صنعت معرفی می‌کنیم. 

تجهیزات تخلیه و بارگیری (لجستیک)

 تجهیزات تخلیه و بارگیری به سه بخش عمده تقسیم می‌شوند:

تمام خدمات بالا هر کدام می‌توانند به چند بخش یا محصول تقسیم شوند. برای بخش‌های مختلف این محصولات روی عکس کلیک کنید، تا جزییات و تنوع این محصولات یا خدمات را بهتر بشناسید.

بالابرهای ثابت و سیار

بالابرها از نظر نوع کاربری و مکانیزم حرکتی به مدلهای مختلفی تقسیم می‌شوند، اما همه آنها برای یک هدف (جابجایی نفر و بار) طراحی و تولید می‌شوند. یکی از مرسوم ترین تقسیم بندی عبارت‌اند از:

بالابر قیچی به دو دسته ثابت و متحرک دسته‌بندی می‌شود. بالابر ستونی معمولا سیار و بالابر دیواری ثابت یا فیکس هستند. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا کلیک کنید.

بالابرهای ریلی یا ستونی

بالابرهای ریلی یکی از مدرنترین نوع بالابر است که بیشتر برای نفر یا انسان استفاده می‌شود. این دستگاه براساس هیدرولیک و چرخ زنجیر استفاده می‌شود. یعنی ریل اول براساس جک هیدرولیک کار می‌کند و دیگر ریل‌ها براساس چرخ زنجیر با نسبت یک به دو به حرکت می‌آیند. به سه صورت ساخته می‌شوند:

جهت دیدن این خدمات و جزییات روی عکس کلیک کنید.

داک لولر یا همسطح کننده

داک لولرها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

هر دو محصول بالا دارای شکل ، اندازه و مکانیزم متفاوتی دارد. اما وظیفه آنها یک چیز به نام تخلیه و بارگیری است. برای دیدن انواع این مدلها اینجا کلیک کنید.

Picture of ژیار صنعت

ژیار صنعت

شرکت ژیار صنعت به صورت تحصصی در زمینه تجهیزات و دستگاه‌های لجستیکی ، بالابری و درب‌های اتوماتیک و هوشمند خدمات و محصول در سرتاسر کشور ارائه می‌دهد